به گزارش اسپورت نیوز 24 : اخبار ورزشی سرویس فوتبال ایران

شوک به لیگ برتر؛پدیده و گل‌محمدی، خیلی زود در خط پایان/ یحیی با بازیکنان خداحافظی کرد و راهی تهران شدکد خبر: 1563827/24

زمان: 08:55  
1397/08/04

بازدید: 13,061

شوک به لیگ برتر؛پدیده و گل‌محمدی، خیلی زود در خط پایان

سرمربی پدیده که در نشست مطبوعاتی خود خبر از پایان همکاری خود با تیمش در روزهای آینده داده بود خیلی زود  پروسه خداحافظی خود از تیم پدیده را عملی کرد.  

به “گزارش ورزش سه”، بدون تردید پدیده مشهد را می‌توان یکی از ویژه‌ترین تیم های تاریخ لیگ برتر دانست تیمی که با بازی های فوق العاده در دیدار های لیگ هجدهم، توانست خود را به عنوان صدرنشین بلامنازع در ده هفته اول معرفی کند. تیمی که  وجه تمایزش با دیگر تیم های لیگ برتری، نه در صدرنشینی که در عدم رسیدگی به وضعیت مالی وخیم این تیم است. 

در راستای همین وضعیت، اولین گلوله مرگبار به سوی تیم صدرنشین لیگ شلیک و بالاخره پای حواشی به این تیم نیز باز شد و سرمربی موفق همانطور که در نشست مطبوعاتی همین امروز بیان کرده بود پروسه استعفای خود را به راه انداخت و اولین اقدام مهم خود را برای این منظور عملی کرد. 

پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی و در حالی که همه بازیکنان تیم پیروز، در رختکن ورزشگاه بهنام محمدی مشغول شادی و پایکوبی بودند با واکنش سرمربی خود روبرو شدند،. واکنشی که شامل خداحافظی یحیی گل محمدی با تک تک بازیکنان و عوامل تیم پدیده می‌شد. گل‌محمدی پس از این کار با پروازی متفاوت با سایر عوامل تیم که عازم مشهد بودند، راهی تهران شد. 

یحیی گل‌محمدی که قطعا یکی از عوامل موفقیت پدیده محسوب می‌شود در نشست مطبوعاتی امروز خود اعلام کرد: 

کار کردن سخت شده و رویم نمی‌شود در چشم بازیکنانم نگاه کنم. طاقت همه ما سر آمده است. برای ادامه کار باید فکر بیشتری کنم و احتمال اینکه از این تیم جدا شوم زیاد است. حس می‌کنم دوست ندارند این تیم نتیجه بگیرد. احتمال جدایی من خیلی زیاد است و ادامه دادن با این شرایط برای من امکان پذیر نیست. 

همه این اتفاقات در حالی افتاد که از میان مسئولان استان خراسان، تنها شهردار شهر مشهد برای کمک به نماینده شهر خود در لیگ برتر قدم برداشت و به غیر از وی هیچ یک از مسئولان کمکی نکردند تا گل‌محمدی و شاگردانش و کادر مدیریتی این تیم با نامساعدترین وضعیت ممکن خود را به صدر جدول برسانند. 

در این باره جالب اینکه انتظاری، مدیرعامل شرکت پدیده(مادر) تاکنون به تعهدات خود در این تیم رسیدگی نکرد و با توجه به رسیدگی مدیران قبلی پدیده (مادر) به نماینده مشهد، قدمی برای این تیم برنداشته و همین موضوع، فشار مالی شدیدی را به تیم پدیده تزریق کرد. تبلیغات محیطی فراوان این شرکت، از جمله در ورزشگاه آزادی، هزینه هنگفتی برای شرکت پدیده قطعا در پی داشته اما هنوز مشخص نشده انتظاری و البته دیگر مسئولان استان خراسان نیتی مبنی بر کمک به تنها نماینده لیگ برتری مشهد دارند یا خیر.  

پدیده مشهد از ابتدای لیگ هجدهم موفق شد پله پله خود را به صدر نزدیک کند و به عنوان سرآمده‌ سایر تیم ها در جدول رده بندی، حضوری مستمر داشته باشد. اتفاقی که احتمالا با حدایی گل محمدی از این تیم دستخوش تغییر خواهد شد. موضوعی که قطعا مدیران تیم پدیده و هواداران این تیم را نگران کرده است و باید دید مدیرعامل تیم پدیده به همراه تیم مدیریتی‌اش چه تدبیری برای باز گرداندن مربی موفق خود خواهند اندیشید.

Let’s block ads! (Why?)منتشر کننده
گردآوری : www.sportsnews24.ir
شوک به لیگ برتر؛پدیده و گل‌محمدی، خیلی زود در خط پایان/ یحیی با بازیکنان خداحافظی کرد و راهی تهران شد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *