به گزارش اسپورت نیوز 24 : اخبار ورزشی سرویس فوتبال ایران

بازگشت آبادانی‌ها با درخشش کرار؛/ صنعت نفت ۳- تراکتور ۳؛ کار به وقت اضافه کشید


به گزارش “ورزش سه”، در چارچوب مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران، تیم صنعت نفت آبادان از ساعت ۲۰ امشب در ورزشگاه تختی میزبان تراکتورسازی تبریز بود که موفق شد در دقیقه ۴۲ با ضربه پنالتی کرار جاسم به گل برسد ولی قبل از پایان نیمه اول آنتونی استوکس از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشید.

در نیمه دوم شاگردان توشاک نمایش هجومی‌تری ارائه دادند و موفق شدند در دقایق ۵۸ و ۶۲ توسط دانیال اسماعیلی‌فر و استوکس دو گل بزنند و در آستانه برد ارزشمندی در گرمای آبادان قرار بگیرند ولی صنعت نفتی‌ها در ۱۰ دقیقه پایانی بازگشتی فوق‌العاده با درخشش کرار داشتند و توانستند بازی را به وقت‌های اضافه بکشند.

در دقیقه ۸۱ بالوتلی، بازیکن تعویضی صنعت نفت توانست روی سانتر کرار جاسم دروازه تراکتورسازی را باز کند و در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده نیز هافبک عراقی صنعت نفت دوباره از روی نقطه پنالتی دروازه تیم سابق خود را باز کرد تا برنده این دیدار در وقت‌های اضافه یا ضربات پنالتی مشخص شود.

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی؛ جمعه: ۹۷/۰۵/۲۳ ؛ ساعت: ۲۰
استادیوم: تختی آبادان
داور: بیژن حیدری؛ کمک‌ها: بابک داوری، محمد عطایی و یاسر همرنگ/ ناظر داوری: ابراهیم میرزابیگی.

صنعت نفت آبادان
محمد دریس
وفا هخامنش
عقیل کعبی
فردین عابدینی
حسین ساکی
سیروان قربانی
اکبر ایمانی
طالب ریکانی
مصطفی احمدی
میلاد جهانی
کرار جاسم
سرمربی: پائولو سرجیو

تراکتورسازی تبریز
محسن فروزان
محمد طیبی
علی عبدالله‌زاده
محمدرضا مهدی‌زاده
رضا شربتی
علیرضا نقی‌زاده
مهدی مهدی‌پور
دانیال اسماعیلی‌فر(۷۴- احسان پهلوان)
یوکیا سوگیتا(۶۳- اشکان دژاگه)
لی اروین(۵۰- مسعود شجاعی)
آنتونی استوکس
سرمربی: جان توشاک

شرح گل‌ها

صنعت نفت ۱ – تراکتورسازی صفر (دقیقه ۴۲: جاسم کرار): خطایی که علیرضا نقی‌زاده در زمان ورود جاسم کرار به محوطه جریمه مرتکب شد، یک پنالتی نصیب صنعت نفت آبادان کرد که کرار پشت توپ ایستاد و با شوت به سمت چپ دروازه توانست گل اول بازی را برای تیمش به ثمر رساند.

صنعت نفت ۱ – تراکتورسازی ۱ (دقیقه ۱+۴۵: آنتونی استوکس): ارسال رضا شربتی از جناح چپ زمین به دست وفا هخامنش، مدافع آبادانی‌ها که با سر بانداژ شده به بازی ادامه می‌داد، برخورد کرد تا تراکتوری‌ها نیز مثل صنعت نفت در نیمه اول به یک ضربه پنالتی برسند؛ آنتونی استوکس، مهاجم تراکتوری‌ها برخلاف جهت محمد دریس توپ را به سمت راست دروازه زد تا شاگردان توشاک بازنده به رختکن نروند.

صنعت نفت ۱ – تراکتورسازی ۲ (دقیقه ۵۸: دانیال اسماعیلی‌فر): یوکیا سوگیتا با حرکتی تکنیکی و عوض کردن پا وارد از سمت چپ محوطه جریمه صنعت نفت نفوذی انجام داد و پاس در عرض به محوطه ۶ قدم داد که دانیال اسماعیلی‌فر به راحتی با ضربه به توپ موفق به گلزنی شد.

صنعت نفت ۱ – تراکتورسازی ۳ (دقیقه ۶۲: آنتونی استوکس): اسماعیلی‌فر که لحظاتی قبل گل دوم تراکتورسازی را زده بود، این بار با حرکت از جناح راست زمین و ارسال توپ، خلق موقعیت کرد تا استوکس بلندقامت با ضربه سر گل سوم سرخ پوشان را به ثمر رسانده و دبل کند.

صنعت نفت ۲ – تراکتورسازی ۳ (دقیقه ۸۱: جاناتان بالوتلی): ارسال دقیق جاسم کرار از روی ضربه آزاد سمت چپ زمین را جاناتان بالوتلی، بازیکن تعویضی صنعت نفت با ضربه سر تبدیل به گل کرد تا امید صنعت نفت برای بازگشت به بازی زنده شود.

صنعت نفت ۳ – تراکتورسازی ۳ (دقیقه ۲+۹۰: کرار جاسم): بعد از سانتر توپ از جناح چپ زمین، مهدی‌زاده مدافع تراکتور با دست توپ را زد تا صنعت نفت به دومین پنالتی در این دیدار برسد که کرار جاسم باز هم موفق شد برخلاف جهت فروزان توپ را تبدیل به گل کند.

در نیمه دوم وقت های اضافی تیم صنعت نفت آبادان سراپا حمله شد و شاگردان سرجیو چند فرصت خوب گلزنی داشتند. در ابتدا ضربه وفا هخامنش به مدافعان تراکتور خود و بلوکه شد و چند دقیقه بعد محسن فروزان شوت جاسم کرار را گرفت. در دقیقه 119 هم اکبر ایمانی فرصت گلزنی داشت که شوتش آرام بود و گلر تراکتور موفق به مهار آن شد. در پایان 120 دقیقه بازی با تساوی 3-3 به پایان رسید.

ضربات پنالتی

*جاسم کرار، اولین پنالتی زن تیم صنعت نفت به سمت چپ دروازه تراکتور پنالتی را زد و تبدیل به گل شد.

*آنتونی استوکس برخلاف جهت پرش گلر صنعت نفت، ضربه را وارد دروازه کرد

Let’s block ads! (Why?)منتشر کننده
گردآوری : www.sportsnews24.ir
بازگشت آبادانی‌ها با درخشش کرار؛/ صنعت نفت ۳- تراکتور ۳؛ کار به وقت اضافه کشید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *