به گزارش اسپورت نیوز 24 : اخبار ورزشی سرویس فوتبال خارجی

ناراحتی ستاره‌ی بایرن از موج انتقادها علیه او/ هوملس: نمی‌گذارند انتقاد کنم، این درست نیستکد خبر: 1563830/50

زمان: 09:06  
1397/08/04

بازدید: 9

ناراحتی ستاره‌ی بایرن از موج انتقادها علیه او

بایرن مونیخ بعد از پیروزی 3-1 مقابل ولفسبورگ در بوندس‌لیگا و پیروزی 2-0 مقابل آ ا ک آتن در رقابتهای چمپیونزلیگ تا حدود زیادی از بحران اخیر خود فاصله گرفته است. 

به گزارش “ورزش سه”، با اینکه عملکرد بایرن در این دو بازی فوق‌العاده نبوده ولی کسب این دو نتیجه و رهایی از بحران ناشی از ناکامی در رسیدن به پیروزی در چهار بازی متوالی، برای بازیکنان و سرمربی این تیم بسیار روحیه‌بخش بوده است. متس هوملس یکی از ستاره‌های بایرن که در هفته‌های اخیر در مصاحبه‌های خود با رسانه‌ها بارها ناراحتی‌اش را از حجم بالای انتقادات به بایرن ابراز کرده بود، بعد از پیروزی مقابل آ ا ک آتن بار دیگر از واکنش شدید و تند رسانه‌ها به گفته‌های بازیکنان بایرن مونیخ انتقاد کرد. 

متس هوملس در گفتگو با روزنامه‌ی آلمانی آبندزایتونگ گفت:” رسانه‌ها بازیکنان بایرن را هدف گرفته‌اند. من فکر می‌کردم می‌توانم برای اصلاح این وضعیت کاری بکنم ولی واقعیت این است که نمی‌توانم. من نظر خودم را درباره‌ی بازی‌های تیمم می‌گویم و اگر دیگران نظر دیگری داشته باشند، به خودشان مربوط است”. 

هوملس معتقد است انتقادهایی که از او به خاطر اظهارات صریحش شده، بی‌دلیل و بسیار تند و تیز بوده. هوملس در مصاحبه با آبند زایتونگ می‌گوید نباید به خاطر به زبان آوردن آنچه در ذهنش می‌گذرد اینچنین مورد هجمه واقع شود. هوملس گفت:” اینکه من به خاطر حرفهایم دائماً با انتقاد روبرو می‌شوم جالب نیست. الان ده سال است که اوضاع همینطوری بوده. من فقط نظر خودم را درباره‌ی موضوعات مختلف می‌گویم. بله، چرا وقتی می‌گویم من فوتبال را می‌فهمم ناراحت می‌شوید. من ده سال است بازیکن حرفه‌ای هستم و صدها بازی در این سطح انجام داده‌ام”. 

هوملس بعد از پیروزی بایرن بر آ ا ک آتن در مصاحبه‌ای کوتاه که به انتقادهای شدید هواداران بایرن از او منجر شده بود، درباره‌ی آن بازی گفته بود:” ما بعد از شروع نیمه‌ی دوم بارها توپ را از دست دادیم آنهم در حالی که حریف ما را چندان تحت فشار نگذاشته بود. آنها به ما اجازه دادند راحت بازی کنیم ولی ما به جای اینکه فشار را بیشتر کنیم بازی را راحت گرفتیم. این اتفاقی است که خیلی وقتها برای ما می‌افتد. البته نمی‌خواهم بگویم در تمام بازی‌ها ولی واقعیت این است که ما این مشکل را داریم. این به خصوص برای تیمی در سطح بایرن مشکل بزرگی است”.

Let’s block ads! (Why?)منتشر کننده
گردآوری : www.sportsnews24.ir
ناراحتی ستاره‌ی بایرن از موج انتقادها علیه او/ هوملس: نمی‌گذارند انتقاد کنم، این درست نیست