به گزارش اسپورت نیوز 24 : اخبار ورزشی سرویس فوتبال خارجی

پیروزی راحت چلسی مقابل باته با هت تریک لوفتوس چیککد خبر: 1563818/30

زمان: 00:25  
1397/08/04

بازدید: 121

چلسی در سومین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ اروپا موفق شد با نتیجه 3-1 باته بوریسوف را شکست بدهد.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان مائوریسیو ساری که در دو دیدار قبلی با نتایجج مشابه 1-0، مقابل پائوک و ویدی به پیروزی رسیده بودند، در دیدار امشب به لطف درخشش روبن لوفتوس چیک، به یک پیروزی پرگل دست پیدا کردند.

تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که لوفتوس چیک گل اول را به ثمر رساند. نفوذ عالی داویده زاپاکاستا از سمت راست و ارسال زمینی او به محوطه جریمه، با ضربه تماشایی لوفتوس چیک همراه شد و اولین گل بازی به ثمر رسید.

6 دقیقه بعد، لوفتوس چیک خود و تیمش را دو گله کرد. این بار روی ضربه کرنر ویلیان بود که لوفتوس چیک روی تیر اول، زودتر از مدافعان حریف ضربه نهایی را زد و حساب کار را 2-0 کرد.

نیمه اول با همین دو گل به پایان رسید اما در ابتدای نیمه دوم و در دقیقه54، لوفتوس چیک هت تریکش را کامل کرد. بعد از اینکه مدافع باته، مانع از پیشروی پدرو شد، لوفتوس چیک از پشت محوطه جریمه با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.  

بازیکنان میهمان که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه 79، یکی از گل های خورده را جبران کردند. روی یک ضربه آزاد از سمت راست محوطه جریمه چلسی، توپ روی تیر دوم به ریوس رسید و او هم به راحتی دروازه را باز کرد.در دقایق پایانی این بازیکنان چلسی بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما گل دیگری به ثمر نرسید و بازی با برتری 3-1 چلسی به پایان رسید.

 

 

 

 

Let’s block ads! (Why?)منتشر کننده
گردآوری : www.sportsnews24.ir
پیروزی راحت چلسی مقابل باته با هت تریک لوفتوس چیک