به گزارش اسپورت نیوز 24 : اخبار ورزشی سرویس فوتبال خارجی

حاشیه‌های تغییر ظاهر سرمربی بایرن مونیخ/ کوواچ با ریشِ بحران خداحافظی می‌کند؟کد خبر: 1563837/50

زمان: 09:42  
1397/08/04

بازدید: 568

حاشیه‌های تغییر ظاهر سرمربی بایرن مونیخ

نیکو کوواچ سرمربی بایرن مونیخ در دو بازی اخیر تیمش مقابل ولفسبورگ و آ ا ک آتن با ریش نتراشیده و بلند ظاهر شد تا از این بابت مورد توجه قرار بگیرد.  

به گزارش “ورزش سه”، کوواچ در دیدار مقابل آ ا ک آتن با ریشی که مشخص بود دست کم 10 روز است تراشیده نشده در ورزشگاه این تیم ظاهر شد تا بار دیگر از این بابت مورد توجه قرار گیرد.کوواچ چند روز قبل از آن، زمانی که تیمش به دلیل ناکامی در رسیدن به پیروزی در چهار بازی پیاپی در بحران قرار داشت هم به خاطر این موضوع با پرسش‌های رسانه‌ها روبرو شده بود و به آنها پاسخ داده بود. آن روزها در رسانه‌های آلمانی از ته‌ریش کوواچ به عنوان “ریش بحران” یاد می‌شد. 

کوواچ به خبرنگارانی که از او پرسیده بودند علت نتراشیدن ریشش چیست و آیا این موضوع به بحرانی که بایرن در آن قرار داشت ارتباط دارد یا نه، گفت:” من کسی هستم که وقتی موفق نمی‌شوم برای جبران و رسیدن به موفقیت تلاشم را بیشتر می‌کنم و کسی نیستم که با اولین فشار از هدفم منصرف شوم. این در ذات من است. شاید به همین خاطر است که ریشم بلند شده چون وقت نکرده‌ام ریشم را بتراشم”.

ولی آیا حالا که با کسب دو پیروزی در مقابل ولفسبورگ و آ ا ک، بحران بایرن ظاهراً به پایان رسیده کوواچ ریش خود را خواهد تراشید؟ یا اینکه او قصد دارد از این پس با ظاهری جدید به میدان بیاید ؟

تیم کوواچ فردا شنبه در ادامه‌ی رقابتهای بوندس‌لیگا به مصاف ماینتز می‌رود ولی کوواچ مسلماً فرصت تراشیدن ریش‌هایش را خواهد داشت چرا که او پیش از این بازی بازیکنانش را مرخص کرده و آنها را در اختیار خودشان گذاشته تا استراحت و تمدید اعصاب کنند. 

فارغ از این موضوع، خود کوواچ هم به این فرصت کوتاه به شدت نیاز داشته. او که روزهای بسیار پرفشار و پراسترسی را پشت سر گذاشته در آخرین مصاحبه‌ی مطبوعاتی‌اش در حالی که قصد داشت از سیاست خود برای استفاده‌ی چرخشی از بازیکنان دفاع کند گفت:” تصور کنید هفت روز هفته کار می‌کنید، درست و به اندازه نمی‌خوابید و به شدت کار می‌کنید، در این شرایط بعد از دو هفته در آینه به خودتان نگاه کنید و ببینید چه شکلی شده‌اید”.

Let’s block ads! (Why?)منتشر کننده
گردآوری : www.sportsnews24.ir
حاشیه‌های تغییر ظاهر سرمربی بایرن مونیخ/ کوواچ با ریشِ بحران خداحافظی می‌کند؟