به گزارش اسپورت نیوز 24 : اخبار ورزشی سرویس فوتبال خارجی

پیروزی آرسنال و شکست میلان در لیگ اروپاکد خبر: 1563801/30

زمان: 22:22  
1397/08/03

بازدید: 1,301

در حساس‌ترین دیدارهای امشب لیگ اروپا، آرسنال توانست در خانه اسپورتینگ لیسبون به پیروزی برسد؛ اما میلان در خانه مغلوب بتیس شد.

به گزارش “ورزش سه”، آرسنالی‌ها که در هفته‌های اخیر، در لیگ برتر فوق‌العاده کار کرده‌اند و به 7 پیروزی پیاپی رسیدند، امشب در لیسبون هم به این روند ادامه دادند و با تک‌گل دنی ولبک، اسپورتینگ را 1-0 شکست دادند.

در دقیقه 78 بازی بود که روی پاس پشت پای عالی از پیر امریک اوبامیانگ و اشتباه مدافع اسپورتینگ، ولبک با دروازه‌بان حریف تک به تک شد و با یک ضربه محکم، کار را تمام کرد.

با این پیروزی، آرسنال با سه بازی و 9 امتیاز، در صدر جدول گروه E جای گرفت و اسپورتینگ و ورسکلا با 6 و 3 امتیاز، در رتبه‌های بعدی جای دارند.

 

 

 

در دیگر دیدار مهم امشب، میلان در خانه با نتیجه 2-1 مغلوب بتیس شد تا شرایط برای گنارو گتوزو دشوارتر از قبل شود.در دقیقه 30 بازی بود که سانابریا روی یک پاس در عرض خوب از سمت چپ، با یک بغل پای ساده، دروازه روسونری را باز کرد.

در ابتدای نیمه دوم و روی اشتباه مدافعان میلان، جیووانی لو سلسو پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه تماشایی، کار را تمام کرد.

در دقیقه 83، پاتریک کوترونه از به‌هم‌ریختگی مدافعان بتیس استفاده کرد و یکی از گل‌های خورده را جبران کرد؛ اما این گل هم نتوانست مانع از شکست میلان شود. در نتیجه، میلان 6 امتیاز باقی ماند و پشت سر بتیس 7 امتیازی، در رتبه دوم گروه F لیگ اروپا قرار گرفت.

 

 

 

Let’s block ads! (Why?)منتشر کننده
گردآوری : www.sportsnews24.ir
پیروزی آرسنال و شکست میلان در لیگ اروپا